Kontaktirajte nas

Ilije Garašanina 35/4, 11000 Belgrade, Serbia

Ponedeljak - petak: 9-17 časova

+381113233268

Kontakt:
Marta Dević
E: marta.devic@ip-consult.de

Kontakt za medije:
Sandra Vlatković
E: sandra.vlatkovic@ip-consult.de

Kontakt u Švajcarskoj agenciji za razvoj i saradnju (SDC):
Jovana Mihajlović
E: jovana.mihajlovic@eda.admin.ch

Oliver Streit

DIREKTOR PROJEKTA

Oliver.Streit@ip-consult.de

Milena Janković

ZAMENIK DIREKTORA PROJEKTA

Milena.Jankovic@ip-consult.de

Sandra Vlatković

KOMUNIKACIJE I ODNOSI SA JAVNOŠĆU

Sandra.Vlatkovic@ip-consult.de

+381 66 8333 053

Marta Dević

FINANSIJE I ADMINISTRACIJA

Marta.Devic@ip-consult.de

+381113233268

Jelena Stefanović

SAVETNIK ZA KARIJERNO VOĐENJE I SAVETOVANJE

Jelena.Stefanovic@ip-consult.de

Ilija Stanković

KOORDINATOR ZA MONITORING I EVALUACIJU

Ilija.Stankovic@ip-consult.de

Danijela Dajč Karas

VIŠI SARADNIK ZA KONTROLU I PRAĆENJE ,,OPPORTUNITY“ FONDA

DanijelaDajc.Karas@ip-consult.de

Boris Majstorović

VIŠI SAVETNIK

Boris.Majstorovic@ip-consult.de

Mirjana Bojanić

VIŠI NACIONALNI SAVETNIK ZA NQF i WBL

Mirjana.Bojanic@ip-consult.de

Ivana Crvenko

MENADŽER ZA NABAVKU, UGOVARANJE I PROCENU KVALITETA

IVC@niras.com

Boban Gledović

VIŠI SARADNIK ZA SARADNJU SA OCD I PARTNERIMA

BOGL@niras.com

Nevena Letić

VIŠI NACIONALNI SAVETNIK ZA POLITIKE

NELE@niras.com