Kontaktiraj nas

Adresa

Stojana Protića 48/1, Belgrade, Serbia

Radno Vreme

Ponedeljak-Petak: 9am – 5pm

Kontakt email

sandra.vlatkovic@ip-consult.de

Program „Znanjem do posla“

Predstavništvo NIRAS-IP Consult GmbH
Stojana Protića 48/1
11000 Beograd
T: +381 11 4062949
PIB: 109892326

Kontakt:
Marta Dević, marta.devic@ip-consult.de

Kontakt za medije:
Sandra Vlatković, sandra.vlatkovic@ip-consult.de

Kontakt u SIPRU timu:
Jelena Milovanović jelena.milovanovic@gov.rs

Kontakt u Švajcarskoj agenciji za razvoj i saradnju (SDC)
Ms Jovana Mihajlović, jovana.mihajlovic@eda.admin.ch

Dr Christoph Baumann

DIREKTOR PROJEKTA
E: Christoph.Baumann@ip-consult.de

Oliver Streit

MENADŽER ZA PRAĆENJE I EVALUACIJU
E: Oliver.Streit@ip-consult.de

Ilija Stanković

SARADNIK ZA PRAĆENJE I EVALUACIJU
E: Ilija.Stankovic@ip-consult.de

Nebojša Simić

ZAMENIK DIREKTORA PROJEKTA
E: Nebojsa.Simic@ip-consult.de

Sandra Vlatković

KOMUNIKACIJE I ODNOSI SA JAVNOŠĆU
E: Sandra.Vlatkovic@ip-consult.de
M: +381 66 8333 053

Jelena Stefanović

ASISTENT NA PROJEKTU
E: Jelena.Stefanovic@ip-consult.de

Milena Janković

VIŠI MENADŽER ZA ZAPOŠLJAVANJE MLADIH
E: Milena.Jankovic@ip-consult.de

Marta Dević

FINANSIJE I ADMINISTRACIJA
E: Marta.Devic@ip-consult.de
M: +381 11 406 2949

Danijela Dajč Karas

VIŠI SARADNIK ZA KONTROLU I PRAĆENJE „OPPORTUNITY“ FONDA
E: DanijelaDajc.Karas@ip-consult.de

 

Supported by

             Implemented by